works4FUN

Design zadarmo? Nene, nezešíleli jsme. Ale jsme blázni do pomoci tam, kde to má smysl! W4F jsou naším dlouhodobým projektem, ve kterém spojujeme pomoc neziskovkám a spolkům s naší chutí po funkčním a zajímavém grafickém designu. Nechte nás podílet se na něčem užitečném a přihlašte do w4F svůj projekt!

Jednou či dvakrát do roka vybíráme z vašich zajímavých projektů a námětů realizaci, kterou následně připravíme bez nároku na honorář. Tedy, veškerá naše práce – kreativní řešení, design, dtp příprava je v rámci projektu zdarma. Platíte tak jen za případné produkční náklady třetích stran, které se v souvislosti s realizací mohou objevit (doprava, foto, tisk, apod.). Vždy vybíráme právě ten projekt, který nám svým zaměřením, rozsahem či získanou mediální publicitou bude v daný okamžik připadat nejlepší.

jak na to?

Zařazení vašeho projektu do works4FUN podmiňuje splnění těchto tří základních podmínek:

1. NEZISKOVOST

Spolek či instituce, která projekt zastřešuje, musí mít zcela jasný a transparentní neziskový charakter.

2. ČAS PRO REALIZACI

Čas potřebný pro realizaci projektu musí být volný nebo alespoň flexibilní, abychom práci na něm mohli přizpůsobit aktuální situaci ve studiu.

3. KVALITNÍ ZADÁNÍ

Pro správný výběr jsou nutné správné informace. Zajímá nás nejen popis celého projektu, ale především jeho určení, charakter i mediální pozornost.

Líná huba, holé neštěstí neboli nebojte se nás na cokoli zeptat!

Pro works4FUN nemáme žádné uzávěrky. Pokud pracujete na zajímavém projektu, pošlete nám ho! Veškeré informace o vašich projektech zasílejte prosím ve formátech .Doc nebo .Pdf na adresu info(at)sansserif.cz. Do předmětu zprávy nezapomeňte zadat název „works4FUN“!