klienti

Tvořit a navrhovat je skvělá věc, ale bez cíle a klientů postrádá smysl. A dělit design na malý a velký je hloupost. My se snažíme přizpůsobovat řešení potřebám malých i velkých klientů. Netaháme nikomu zbytečně peníze z kapes. Naopak, chceme za ně ukázat dobré nápady a kus poctivého řemesla. Není nám už osmnáct, vztahy na jednu noc (nebo den) nejsou nic pro nás. Není žádné vy a my – tvoříme společně, stavíme na vzájemné důvěře a dobré komunikaci. Ano, dá to trochu více práce, ale stojí to za to.

Zastavte se u nás, rádi vás poznáme! Nebojíme se žádné práce. Ukážeme vám, co jsme společně dokázali. Na co jsme pyšní, a na co jsou díky naší práci pyšní i naši klienti. Kafe, čaj, zákusek a dobrá rada jsou u nás vždycky zdarma!

[klienti/Aligator.png]
[klienti/Apogeo.png]
[klienti/Astra.png]
[klienti/AV.png]
[klienti/Ceska_Centra.png]
[klienti/CKA.png]
[klienti/CSOB.png]
[klienti/Dorotheum.png]
[klienti/FilmBox.png]
[klienti/Mesto_Ricany.png]
[klienti/Metaxa.png]
[klienti/MZV.png]
[klienti/PRAM.png]
[klienti/PrF.png]
[klienti/Remy.png]

Zaujaly vás ukázky naší práce a nevíte jak na to? Máte podobný pohled na design či nápady reklamních kampaní? Napište nám nebo prostě zavolejte. Probereme možnosti naší spolupráce. U logotypů, návrhů jednotného vizuálního stylu či konceptů kampaní vám připravíme zdarma rámcový rozpočet na daný projekt. Cenu ostatních realizací odvozujeme v zásadě podle odhadu času, který bude zakázka vyžadovat. Pošlete zadání, ať jste malý živnostník nebo velká firma. Ozveme se vám určitě zpět!